Остались вопросы? Звоните: 097 203 82 44

Жмите сюда чтобы
Стать СурМАМОЙ

Остались вопросы? Звоните: 097 203 82 44

Тисніть сюди щоб
Стати СурМАМОЮ

Які вимоги до сурогатної мами?

Щоб стати сурмамою, потрібно підходити по ряду параметрів: репродуктивний вік, міцне здоров'я, відсутність кесарева, здорова рідна дитина. Наш центр сурогатного материнства серйозно підходить до процесу відбору сурмам, так як беруть відповідальність за здоров'я і життя кожної жінки.

Список вимог до сурмами

До сурмами висувають суворі вимоги, так як виношування дитини і пологи вимагають міцного здоров'я і відповідальності з боку жінки. Перелічимо основні з них:

  • Ваш вік повинен бути 19-36 років (оптимальний для вагітності і пологів)

  • Позитивний резус-фактор крові (в програму не беруть жінок з негативним резус-фактором через ризик розвитку резус-конфлікту - небезпечного стану, що загрожує плоду)

  • Українське громадянство

  • Рідна здорова дитина є підтвердженням того, що жінка здатна виносити і народити

  • Відсутність шкідливих звичок


  • Відсутність хронічних захворювань, які можуть спровокувати розвиток ускладнень під час вагітності та при пологах. Серед протипоказань:

    ● захворювання нирок● гіпертонія, хвороби серця● гепатит● псоріаз● цукровий діабет● захворювання щитовидної залози● хронічний ендометріоз

Відповімо на важливі питання, які хвилюють жінок, які вирішили стати сурмамами:

Який вік оптимальний для того, щоб стати сурмамою?

19-36 років - це оптимальний вік для виношування вагітності і пологів. Далі зростає ризик розвитку ускладнень під час виношування плоду, при пологах (наприклад, розвиток гестаційного діабету).Центр сурогатного материнства бере повну відповідальність за безпечний перебіг вагітності, нормальний розвиток пліда, успішний результат програми, тому встановлює обмеження за віком кандидаток, щоб не піддавати жінку ризику.

З якою вагою беруть в програму?

Зайва вага збільшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, порушень роботи ендокринної системи, варикозного розширення вен. У жінок із зайвою вагою багаторазово зростає навантаження на хребет, внутрішні органи під час вагітності.
З'являється ризик розвитку:
● гестаційного діабета● гіпертонії● прееклампсії Щоб дізнатися Індекс Маси Тіла (ІМТ), розділіть свою вагу (кг) на квадрат росту (м). Наприклад, розрахуємо ІМТ жінки з ростом 165 см і вагою 60 кг: ІМТ = 60 : (1,65 × 1,65) ≈ 22.03(норма).ІМТ менше 18,5 - недостатня вага.ІМТ більше 25 - зайва вага.У програму не беруть також жінок з недоліком ваги. У деяких випадках допускаються відхилення від норми в кілька кілограмів, це вирішується індивідуально.

Чи беруть в програму після кесарева?

Ні, в програму не беруть жінок з пологами шляхом кесарева в анамнезі. Рубці, які залишаються після пологів, створюють серйозні ризики в процесі виношування плоду і в процесі пологів:● високий ризик розривів і кровотечі● сімейні пари в переважній більшості випадків відмовляються працювати з жінками після кесарева, оскільки побоюються ускладнень Діяльність центру сурогатного материнства спрямована на створення безпечних умов для виношування дитини та пологів. Кандидаток відправляють на медичне обстеження, щоб виключити наявність протипоказань до участі в програмі. Йти на подібні ризики центр не буде, оскільки дорожить здоров'ям потенційної сурогатної мами.

Скільки часу має пройти після пологів, щоб взяти участь в програмі?

Після вагітності та пологів організму потрібен час для відновлення. Стати сурмамою можна через рік після пологів за умови, що Ви закінчили грудне вигодовування і у Вас відновився менструальний цикл (почалися регулярні менструації).

Сурогатне материнство і клімакс сумісні?

Клімакс або менопауза - період біологічної перебудови жіночого організму, під час якого поступово згасають функції статевої системи. В середньому клімакс настає в 45-50 років. Чи може стати сурмамою жінка під час менопаузи? Ні. Наше агентство не візьме в програму жінку в період клімаксу, так як в такому віці багаторазово зростає ризик розвитку ускладнень в ході вагітності і пологів.

Зв'язатися з нами:

097 203 82 44

Наша Адреса:

Україна м.Київвул. Авіаконструктора Антонова, 2/32

Ласкаво просимо на офіційний сайт центру сурогатного материнства - «SurMAMA»

Всі права захищені Stanu-surmamoy.com.ua/ua 2009-2020